Dit is de ABUS 88/40 Disc Detainer Lock
Het is een 40 mm hangslot met een gewicht van 208 gram. Het slot is dus aardig zwaar en een bankschroef is hierom een sterke aanrader.
ABUS heeft dit slot een beveiligingsniveau gegeven van 7.
Dit slot is anders dan de meeste sloten die je normaliter zou lockpicken. Het is namelijk geen stiftcilinderslot, maar een plaatjescilinder.
Het verschil is dat je dit slot niet kunt openen met een gebruikelijke lockpick set. Je zult hiervoor een Disc Detainer Pick nodig hebben.
De speciale Disc Detainer Pick voor ABUS sloten kan je bij ons online bestellen.
Vind je het leuk om wat karate flair toe te voegen aan jouw lockpick verzameling? In dat geval geeft Reddit je de rode band (rank 8), als je dit slot kunt openen met jouw zelfgemaakte Disc Detainer Pick. Als je het slot opent met onze Disc Detainer Pick, dan zit je met de bruine band (rank 7) een band lager.
SPOILER: Na de eerste draaischijf, bevat de ABUS 88/40 acht schijven die je moet plaatsen.